Postovani. . Potreban mi je odgovor na nekoliko pitanja. Imam 20 godina, pre 2 meseca sam prvi put spavala sa momkom. Ali vec neko vreme imam iscedak koji je bez mirisa, bio je gust i boja izmedju bele i zute. Bila sam kod 3 ginekologa i svi su isto rekli ''nije nista, nista patogeno'' a onda mi prepisu poliginaks i makmiror. Nakon toga sam radila bris sekreta sa antibiogramom, i nije pokazalo nista, samo da je u pitanju iii grupa sekreta. Ali, navodno, nije izolovano nista. Zadnjih nedelju dana mi je sekret pojacan, ali jako tecan. Nije gust. Ponekad je zuckast, ali je uglavnom proziran, belicast. Ali bas tecan, kao voda. Nema mirisa nikakvog, nista me ne svrbi i ne pecka. Ali mi smeta taj osecaj da mi je stalno mokro. Moram koristiti dnevne uloske bas svakog dana. I ne znam da li pomaze informacija da pijem pilule od decembra. Molim vas da mi odgovorite sto pre. Hvala.

    Odgovoreno: 26. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima jer verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leceti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com