Imam jedno pitanje naime ja od svoje 15 god imam bolne menstruacije svaki mesec nekad jaki bol imam u predelu jajnika bole me ledja kukovi a i noga ponekad mi dodje i da povracem to samo prvi dan retko kad drugi i treci meni inace pomaze ttopla obloga kad stavim u predelu donjeg dela stomaka taj mi prob ima i sestra i tetke. . . Htela sam da pitam smem li da koristim tablete i cajeve? Jel to normalno da me boli?

    Odgovoreno: 25. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisicni jajnici i proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , inace mozete da koristite tablete za bolove i cajeve.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com