Postovani, menstruacije dobijam redovno, uvek na vreme na 30-31 dan. S obzirom da imam 43 godine malo su obilnije drugog i treceg dana. Menstruacija mi traje po 5-7 dana. Nakon prestanka 7-8 dana javlja mi se krvarenje uz sluz dva tri dana traje. Molim vas ako mozete da mi date neke savete.

    Odgovoreno: 24. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com