Da li infekcija ureaplazmom ometa zacece? Pokusavali smo 6 meseci i nista. Tek brisevima mi je otkrivena ova infekcija, lecim se. Papa test je uredan, na predgledu i ultrazvuku ok sve, jedino hsg da uradim jos ali lekar kaze da nema potreba i da je ureaplazma uzrok smetnje pri zacecu?

    Odgovoreno: 23. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Da infekcija ureaplazme ometa zacece, savetujem vam da proverite i hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .