Postovani, ginekolog mi je prepisao vaginalete macmiror i vaginalete fluomizin zbog iiia grupe sekreta. Posto sam procitala da bi uz ove vaginalete trebalo da se koristi i neki probiotik kupila sam i vagilact. Medjutim, nije mi objasnio kako da ih koristim, kojim redosledom. Da li mi mozete dati savet kako da postupim, kojim redom da koristim vaginalete? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Macmiror i fluomizin su iz iste grupe lekova - antifungal-antimicotic, savetujem vamm da pitate vaseg ginekologa kako treba da ih koristite, jer su razlicite prakse.