Postovani doktore, pre manje od 2meseca sam uradila abortus. Proslog meseca je momak svrsio u mene. Test negativan-menstruacija kasni. Na dan kada sam trebala da dobijem, malo posle odnosa sam prokrvarila, par kapi i to je to. Poremecaj zbog abortusa ili nesto drugo?

    Odgovoreno: 21. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni janici, proverite hormonski status.