Imala sam odnos sa dečkom i nije svršio direktno u mene nego je malo sperme kanulo na ulazu u vaginu dok je vadio penis. Pred menstrualni sekret sam dobila par dana pre nego sto bi inace dobila menstrualni ciklus, imam grčeve u stomaku, dojke su mi malo osetljivije na dodir, i imam nemam zatvor, čak šta više češće idem u wc, a već 34 dan nisam dobila. U poslednja 3 meseca dobijam tek 34, 35, 38 dan. Da li postoji mogućnost da sam trudna? I do kada može da se radi abortus? Hvala u npared.

    Odgovoreno: 19. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu, inace prekid trudnoce je dozvoljen do 10 nedelje trudnoce, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com