Ciklus mi traje 28 dana. Imala sam menstruaciju 16. 12. 13. Pokusavam da zatrudnim. Sledece krvarenje se pojavilo 10. 01. 14. Prvi dan je bilo samo kap krvi drugi dan obilnije a treci dan prestalo. Grudi su mi i dalje jako otecene i osetljive, boli me glava i imam povisenu temperaturu. Pvremeno osetim treperanje u stomaku. Da li je to krvarenje bila menstruacija ili mozda ipak trudnoca. Pozdrav.

    Odgovoreno: 18. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu, ako je test negativan proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) .