Poštovani, imam 20 godina, prvu menstruaciju sam dobila s 13 godina, relativno je redovna kasni najmanje 3 do 4 dana medjutim nakon par puta te "redovne" nema mjesec i po skoro 2 i onda sve tako, zanima me zašto mi preskoči najednom, inače nisam seksualno aktivna i nemam nikakva oboljenja? Znam nekad da budem pod stresom i dobila sam viška kilograma u odnosu na ljetni period, i zanima me da li postoje neke tablete koje mogu bez recepta po pitanju ovoga? Srdačan pozdrav.

    Odgovoreno: 18. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici i proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #124323

    • Cao, moja devojka je popila pilulu za "jutro posle", dobila je menstruaciju 3, 4 dana kasnije, tokom ciklusa smo spavali i ja sam tri puta svrsio u nju, sada me zanima koje su sanse da ona ostane trudna, s'obzirom da smo spavali prvi, treci i peti dan njenog ciklusa, a citao sam na netu da su sanse male? Hvala unapred!