Postovani, bila sam na ginekoloskom pregledu i tom prilikom su mi ustanovljeni ravni kondilomi. Obzirom da sam imala jedan rizacan izlet i to pre 2 godine interesuje me da li je moguce da su se simptomi hpv virusa tek sada ispoljili? Isto, koliko je cesta pogresna dijagnoza u slucaju ravnih kondiloma? Da napomenem da sam i sama detaljno pogledala "kriticnu regiju" i nisam primetila nista abnormalno.

    Odgovoreno: 18. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste ustanovili da li ih imate ili ne, i da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com