Imam jedan problem i pretpostavljam da je u pitanju neka infekcija. Naime, obicno u periodu plodnih dana mi se javlja svrab i peckanje u vagini propraceno jakim sekretom koji se usiri. Ukoliko imam odnose kod supruga se za par dana pojave crvene fleke po penisu koje su poslednji put cak malo krvarile. Od skora smo u braku i pokusavam da zatrudnim, pa nas najvise plasi da nas ovo ometa. . . Znate li sta je u pitanju. Napomijem da simptome nemam konstantno vec iskljucivo u periodu plodnih dana, pa mi je i naporno da imam odnose, a radi bebe moram. Unapred, veliko hvala!

    Odgovoreno: 16. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com