Vec par dana me pecka unutra urinokultura mi je dobra bila sam kod ginekologa uradio je samo pregled ultrazvuk ne i rekao da je sve uredu boli me i u predelu jajnika. . . . . . . . Pre dva meseca sam se porodila i do sada nisam imala problema a imam osecaj kao da jos uvek imam kateter posto sam na carski rez porodjena. Htela sam da pitam da li u toku dojenja smem da koristim kanesten kremu mozda miona pomogne jer stvarno neznam sta da radim

    Odgovoreno: 16. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com