Postovani, nedavno sam uradila kompletan ginekoloski pregled (mirkoplazma, ureoplazma, vaginalni i cervikalni bris, papa, ultrazvuk, kolposkopiju i test na hlamidiju) . Nalazi su uredni izuzev hlamidije. Rezultat je 20. 6 (nalaz je radjen vadjenjem krvi po savjetu doktora) . Dobila sam terapiju th. Sumamed 5oomg jednom dvenvo po 2 ukupno 3 dana. Ono sto mene zanima jeste da li bih trebala uraditi testove i na hiv, hpv, gonoreju, hepatitis b, trihomonijazu i sifilis jer sam pronasla na jednom site-u kako je i to potrebno uraditi. (http: //intertim. Net/genitalne-infekcije-uzrokovane-hlamidijom/) . Unaprijed zahvalna, ljiljana prodan

    Odgovoreno: 15. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Ako vam nista nije drugo nadjeno sem hlamidije onda nije potrebno da uradite druge nalaze, jedino ako zelite preventivno radi vas.