Poštovani, prije pet godina sam imala hitan carski rez u 7. Mjesecu trudnoće. Takvo stanje je izazvala preenklampsija. Rodio se dječak koji živ i zdrav jedino što mu je ostala desnostrana hemipareza. Moje opšte stanje je dobro. Željela bih da ponovo postanem majka. Molim vas da mi napišete neki savjet i da me uputite šta bih sve trebala da znam prije nego li se odlučim za trudnoću.

    Odgovoreno: 14. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da smajite kilazu ako ste gojazni, zatim savetujete se kardiologom u vezi krvnog pritiska i ostale biohemijske analize.