Postovani, zelim da pitam da li postoji mogucnost da sam trudna. Imam 22 god, ja i moj muz vec neko vreme pokusavamo da imamo bebu. Meni je mens na 34, 35 ili 37 dan, ali sada mi kasni vec 15 dana. Pre dva dana sam radila test i pokazalo mi da je negativan. Pa zelim da znam dali sam ili nisam trudna.

    Odgovoreno: 12. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da proverite hormonski status.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com