Naime moja devojka redono pije diana 35 tablete (policisticni jajnici u pitanju) , i 2 dana pre nego sto je trebala da dobije (3. 1.) imali smo nezasticen odnos (ejakulirao sam van) , ona je trebala da dobije 5. 1. Medjutim jos uvek nije. Takodje ima i stresan period, porodicni problemi, fax itd. . . Da li postoji neka sansa za trudnocom ili pilule je stite? Pritom cas ima simptome da ce da dobije, cas nema. A 2. 1. Je zavrsila sa terapijom baktrima (upala besike) . Hvala.

    Odgovoreno: 09. 01. 2014.

Komentari na pitanje: #124053

    • Dr Rami Aburas 09. 01. 2014.

      Bactrim nema veze sa dianom 35, ako je pila diana 35 redovno onda je zasticena je bila, neka uradi kucni test za trudnocu za svaki slucaj.

    • Iako je pila taj baktrim? Iako joj kasni vec 4 dan? Nema bojazni od trudnoce?