Postovani. Zdravo. Imala sam menstruacije prvi dan al ipak sam imala odnose sa partnerom koji mi je jedini. Odnos je bio zastitan (kondom) i on je ejakulirao van (u kondomu) i dalje po 15 minuta odnos je bio povtoran ali ovaj put bez perzervativa. Menstruacija traje dalje evo okolo 6 dana, ali krv vidim samo kad uriniram, a pre uriniranje, tu je kafeav temen iscedok ko meni nije jasan. Spored prvicni informacije, jel postoje mogucnosti zabremeniti??? Hvala vam puno, treba mi ovaj odgovor.

    Odgovoreno: 09. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Niste zatrudneli, proverite hormonski status i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da su vam cisticni jajnici.