Poštovani, zadnja mensturacija mi je bila 10. 10. 2013, razmak između dve menstruacije je oko 31dan. . . Imala sam 2 nezaštićena odnosa (partner nije ejakulirao) 22. 10 i negde u periodu od 10-15. 11. 2013. . Radila sam test trudnoće 01. 12 negativan je, i 12. 12. 2013 takodje i bio negativan. . . Menstruacije jos nema. . Interesuje me vaše mišljenje, pre nego odem kod ginekologa. U periodu od 17. 11. 2013 nekih 2 dana je bio braonkast iscedak. . . Brine me kolika je mogućnost trudnoće od predsemene tečnosti. U iščekivanju vašeg odgovora, srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 13. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu negativan onda niste trudni, verovatno imate hormonski poremecaj, uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticni jajnici.