Postovani, imam jedan problem. Naime, imam jako neredovan ciklus. Menstruaciju sam ovog meseca dobila 3. 12. A trebala sam 11. 12. Ta je menstruacija bila samo u braon crnoj boji, i trajala je samo 2 dana. Pre toga sam imala odnos 2 nedelje, ali nije doslo ejakulacije, ali je ipak bio bez zastite. Obratila sam se ginekologu, i prepisao mi je diane 35, medjutim, ja sam i pre njih imala mucnine i sada, a vec me stomak jako boli. Bojim se da nije doslo do zaceca, a da je na uz bilo jako rano da se vidi. Sta vi mislite o ovome? I da li da prestanem da ih pijem? Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 13. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Diana 35 se pije od 5-og dana ciklusa, zato ne uzimajte diana 35 dok ne dobiti pravu menstruaciju, krvarenje koje ste imali 3. 12. 2013 verovatno nije prava menstruacija, ponovite test za trudnocu pre upotrebe diana 35.