U trudnoci u cetvrtom mesecu mi se pojavio decidualni polip na grlicu materice. Mirovao je sve vreme trudnoce. Porodjena sam carskim rezom i posto polip stoji interesuje me postupak njegovog odstranjivanja. Koliko traje, koja anestezija je potrebna, da li se obavezno piju antibiotici i vreme oporavka jer dojim bebu. Porodila sam se pre cetrdeset dana. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 13. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, to je kratko trajna intervencija u lokanoj anesteziji i mozete da dobijate antibiotsku terapiju koja ne ometa dojenje, oporavak jako brz istog dana idite kuci.