Konizacja grlica materice uradjena mi je pre 14. God. Dijagnoza kancer in situ. Pre dve godine uradjena mi je rekonizacija grlica materice. Nalaz je bio uredan. Ucestala krvarenja imam unazad godinu ipo dana. Poslednji nalaz papa testa je pa iiia ascus. Kakvo lecenje mi preporucujete

    Odgovoreno: 13. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Asc-us – znaci -atipične skvamozne ćelije neodređenog značaja, koje su posledica dugo trajno ne izlecenu upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) . Razlicite su prakse u nacinu lecenje te upale.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com