Postovani, imam vec mesec dana problem sa sekretom. Proslog meseca imala sam intezivan sekret cudnog mirisa i svrab. Posto sam bila na putovanju van zemlje u jednoj apoteci su mi dali gyno canesten vaginalnu kremu, koju sam koristila 6 dana i posle koje se stanje sa sekretom smirilo. Pre dve nedelje mi se ponovo pojavio obilniji sekret pa sam istu tu kremu koristila jos 6 dana. . . Pre par dana sam prestala da je korstim ali mi se stanje nije popravilo, vec se ponovo pojavio svrab. Iz razloga sto ovih dana trebam da dobijem menstruaciju ne mogu da posetim ginekologa pa mi je potrebno vase misljenje da li mogu da koristim neke vaginalete u toku menstruacije. U napred zahvalna na odgovoru. . .

    Odgovoreno: 11. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Ne koriste se vaginalete za vreme menstracija, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com