Postovanje, imam 33 god. I imam problem sa izostalom menstruacijom. Rodila sam cetvoro dece, i sada verujem da nisam trudna a menstruacija mi kasni 10 do 15 dana. Naglo sam pocela da se gojim. Sta treba da radim napominjem da nisam trudna jer nisam imala odnose mesec dana. Unapred zahvalna. Jelena mirkovic

    Odgovoreno: 11. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, zatim ce vas lekar odluciti da li da vam izaziva menstruaciju ili ne, zatim proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .