Postovani, poslednju menstruaciju sam imala 29. 10. 2013. Nezasticen odnos 09. 11. , partner nije eakulirao u meni samo je pocetak odnosa bio bez zastite, pa me je to uplasilo. Popila sam escapelle tabletu nakon 24 sata. Prokrvarila sam 13. 11. I trajalo je 5 dana i bilo je kao menstrualno krvarenje. Nakon toga sam imala nezasticen ponovljeni odnos 22. 11. , tacnije koristili smo kondom, partner je ejakulirao u kondom, istusirao se i nakon pola sata smo ponovili odnos s'tim sto nismo koristili kondom tokom prvih par minuta, onda smo koristili sve do kraja i partner je opet ejakulirao u kondom. Mene je uplasio taj ponovljeni odnos, da nije ostalo nesto na njegovom polnom organu. Sada imam simptome pms-a, bolne grudi i male grceve u stomaku zadnjih 5 dana. Zasto mi kasni? Da li imam razloga da brinem? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Krvarenje koje ste imali 13. 11. 2013 smatrajte da je menstruacija, sto znaci da je danas 11. 12. 2013 je 29 dan ciklusa. Ako bude vam izostala menstruacvija uradite test za trudnocu.