Mislim da imam kondilome (moj partner je saznao da ih ima) , čini mi se da imam 4 male bradavice. Trenutno sam u inostranstvu i poseta ginekologu je užasno skupa, da li imate neki savet kako se samostalno boriti sa ovim? Jasno mi je da se ne mogu sama izlečiti, ali bar privremeno rešenje, bilo šta što može da pomogne da se broj bradavica ne povećava? Nadam se da mi možete pomoći. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 09. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Ne mogu da vam pomognem bez pregleda, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, za to vreme samo se isperite rastvorom sode bikarbine (1/2 kasikice na 1 litar vode) .