Postovani u avgustu smo partnerka i ja imali problem, posle treceg odnosa od kad smo se poceli zabavljati, odmah ujutro je njoj bio pojacan sekret, sa neprijatnim mirisom i jako bolan odnos je bio, meni su izasle crvene tackice ispod glavica, ona je odmah otisla kod ginekologa, uradila papa, bris, ultrazvuk, imala je vaginitis i v-a grupu sekreta i sumnja n hpv? Tako je pisalo, dobili smo orvagil antibiotike i ona uz to i orvagil vaginalete, i ponovljen je bris nakon 10 dana i papa i bilo je sve u redu, sekret ii grupe bez ikakvih upala. I sad opet nam se desilo posle odnosa da je meni izaslo opet isto, odnos je bio malo grublji nisam cekao, tackice i crvene fleke i svrab, a njoj samo bele tackice na usminama i svrab, gledali smo na internetu da je to herpes. Da li mozete da mi kazete da li sam ja nosioc mozda hpv virusa jer mi se i pre nje desavalo par puta da mi to izadje i prodje posle nekoliko dana? Ili je mozda od trenja jer nekad ne sacekam, a ne koristimo lubrikante. Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da se javite urologu da vas pregleda i da vam uzme bris, takodje savetujem vasu partnerku da uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.