Vec sam u drugom stanju zadnja menstruacija je bila 16. 06. 2013 zanima me datum zaceca 27 i 29 je bilo neko oskudno krvarenje u tim danima sam imala odnose ali sam imala odnos i 30. 06 sa drugim muskarcem pa me zato zanima kad je najveca verovatnoca da sam ostala u drugom stanju! Hvala unapred cekam odgovor

    Odgovoreno: 09. 12. 2013.

Komentari na pitanje: #123192

    • U poslednih 6 meseci menstruacija mi traje samo po jedan dan ili imam odlive, ultrazvucni nalaz je u redu