Postovani u avgustu smo partnerka i ja imali problem, posle treceg odnosa od kad smo se poceli zabavljati, odmah ujutro je njoj bio pojacan sekret, sa neprijatnim mirisom i jako bolan odnos je bio, meni su izasle crvene tackice ispod glavica, ona je odmah otisla kod ginekologa, uradila papa, bris, ultrazvuk, imala je vaginitis i v-a grupu sekreta i sumnja n hpv? Tako je pisalo, dobili smo orvagil antibiotike i ona uz to i orvagil vaginalete, i ponovljen je bris nakon 10 dana i papa i bilo je sve u redu, sekret ii grupe bez ikakvih upala. I sad opet nam se desilo posle odnosa da je meni izaslo opet isto, odnos je bio malo grublji nisam cekao, tackice i crvene fleke i svrab, a njoj samo bele tackice na usminama i svrab, gledali smo na internetu da je to herpes. Da li mozete da mi kazete da li sam ja nosioc mozda hpv virusa jer mi se i pre nje desavalo par puta da mi to izadje i prodje posle nekoliko dana? Ili je mozda od trenja jer nekad ne sacekam, a ne koristimo lubrikante. Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da se javite urologu da vas pregleda i da vam uzme bris, takodje savetujem vasu partnerku da uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #123186

    • Postovani devojka je uradila opet bris i kompletan pregled, sve je u redu ii grupa. . . Ja sam uradio spermokulturu na bakterije-negativno. . . Bio sam kod koznog, dao mi je kansen krem i bornu kiselinu da ispiram, povuklo se posle 6 dana i rekli su mi da to nije nista strasno, medjutim cim imamo odnos meni se pojave crveni pecati koji odmah prodju, sada nju od jutros svrbi i peckalo je dok je mokrila nakon odnosa kao i mene. Nista nam nije jasno, ona je potpuno zdrava al eto to se pojavi. Da li j emoguce da je to neka iritacija, da nam ph vrednost nije ista ili narusena jer smo pili mnogo lekova u zadnje 3 nedelje imali smo saobracajni udes ili je nesto trece? Ne znamo kome da se obratimo? Da li postoji mogucnost da moji spermatozoidi izazivaju tu iritaciju? Molim vas za pomoc