Imam redovne menstruacije, na 26-28 dana, s tim sto sad traju i po 8 dana, a nesnosna bol pocinje posle 48h, na ultrazvuku mi je utvrdeno da je materica delela i uvecana, radala nisam. Ranije sam imala neredovne, skoro bez bola, i trajale4-5 dana, kako da resim bolove i jako obilna krvarenja? Hvala

    Odgovoreno: 09. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cistcni jajnici.