Postovani, imam 24 godine, u braku sam vec 5 godina. Muz i ja pokusavamo zadnjih godinu i po da dobijemo bebu medjutim ne ide. Ja sam ranije imala neredovne menstruacije, pila hormone, cajeve, zlatnu maku i sad zadnjih 7 meseci floravitex kapi iz biljne apoteke josip pancic. Oni su mi i preporucili caj za ostajanje u drugom stanju. Problem je u tome sto mi posle 7 meseci menstruacija opet kasni, a bila je tacna u dan, radila sam test koji je negativan. Da li mozda jos mallo da sacekam ili da se obratim lekaru? Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vas pregleda, proverite hormonski status, kolposkopski pregled, vas suprug da uradi spermogram sa spermokuturom.