Postovani, ja te hormone mogu da proverim ali terapiju jedino vi da mi odredite jer se mojom dismenorejom ne bavi niko svi mi odgovaraju "bice to u redu posle prvog porodjaja"? Poslednjom kontrolom u domu zdravlja sekret mi je sesta grupa a dr kaze "nije to nista" na internetu sam medjutim procitala da to treba leciti? Jednom prilikom pre par meseci bila sam privatno kod ginekologa gde mi je receno da imam ranicu na grlicu, za koju mi je receno da mora da se spali, isto citajuci na internetu videla sam da postoje i druge metode ne samo spaljivanje. Imam samo 22 god. Nisam radjala i ne bih smela tek tako da podlegnem bilo kakvoj intervenciji. Nije mi jasno vise sta da radim. Da li bih mogla makar vama rezultate hormona da izlozim makar dismenoreje da se spasim, tj. Da se to malo smiri i dovede do granice podnosljivosti? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Zaista nije profesionalno da vam predlozim terapija ovim putem, savetujem vam da se javite sa rezultatima hormonskog statusa uz adekvatan ginekoloski pregled vasim ginekologu ili da se javite kod nas na kompletan ginekoloski pregled da biste dobili adekvatnu terapiju, sto se tice ranica na grlicu materice je posledica upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenje u zavisnosti od nalaza posle kolposkopskog pregleda sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com