Dobra vece. Imam 43god zeljela bi da rodim dijete. Imam dva sina iz prvog braka, nisam imala problema ginekoloski. Zdrava sam al vec godinu pokusavamo bez uspjesno da zanesem. Isla sam svom ginekologu sve mi je uredu. Uredni su mi ciklusi. Pa vas molim za savjet, sta da radim. Pozzz.

    Odgovoreno: 06. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je spermogram partnera uredan, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol. Progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.