Dobro vece. Imam jedan problem, malo sam uplasena, pa ako bi mogli da mi pomognete. Proslu menstruaciju sam imala 13 proslog meseca, zavrsila se 19. Ja sam juce videla iscedak, braonkaste boje. Nije obilan, malo ga ima, i danas isto. Primetila sam da sam veoma nervozna poslednjih par dana, i da nemam apetit. A inace sam osoba koja mnogo voli da jede. Nikadkve simptome vise nemam, molim vas da mi pomognete. Hvala!

    Odgovoreno: 06. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Ako niste imali rizican odnos savetujem vam da proverite hormonski status i da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverli da li su vam cisticni jajnici.