Postovani, 9-tog dana ciklusa sam bila na pregledu i ultrazvukom je utvrdjeno da na levom jajniku imam vodeci folikul od 15 mm. Tri dana kasnije, 12-og dana ciklusa sam ponovo otisla kod ginekologa koji tada nije video nista na levom folikulu i rekao je da se ovulacija verovatno odigrala prethodni dan (11-ti dan ciklusa) , sto je meni malo sumnjivo s obzirom da mi ciklusi u poslednjih par meseci traju 27, 28 dana. . . . Da li je moguce da ginekolog mozda nije video folikul, a da on jos uvek postoji? Hvala i pozdrav, iva

    Odgovoreno: 05. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Moguce da je bila rana ovulacija, jer ako je isti lekar vas pregledao prvi i drugi put, onda su minimalne sanse da nije video folikul.