Postovani, imam problem sa dismenorejom vec godinama, i zelela bih da znam da li smem da dajem dobrovoljno krv nekoliko dana pre ciklusa i da li bi mi to pomoglo nesto da se bolovi smanje?

    Odgovoreno: 03. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Ako imate obilno krvarenje, nije pozeljno dobrovoljno davati krv, inace vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) da biste dobili adekvatnu terapiju.