Nisam u financijskoj mogucnosti da posjetim ginekologa pa javljam vam se ovim putem bar do mog pregleda da mi otklonite strah od kojeg ludim. Prije par mjeseci sam imala crvenilo oko vagine i neke otekline ispod otvora, koristila sam cajeve i ispirala i povuklo se. . Evo opet imam isti problem, nemam nikakve bolove ali ispod otvora su otekline kao dvije loptice i sa jedne i druge strane i to neko crvenilo oko vagine. . Jako se plasim i padaju mi najgore stvari na pamet. . Hvala vam unparijed, pozz

    Odgovoreno: 03. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) i dali su vase smetnje posledica toga.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #122952

    • Dr Rami Aburas 05. 12. 2013.

      Postovana kod koriscenja yaz oralne kontracepcije nije preporuceno odlaganje menstruacije. Pozdrav

    • Poštovani, koristim tablete yaz i želim da odložim menstruaciju? Na koji način to učiniti ako imamo u vidu da imam pms svaki 26 dan?