Poštovani, zadnju menstruaciju imala sam 2. 11. Ciklus mi traje 26 dana. Imala sam spolne nezaštićene odnose. 17. 11. D0bila sam bolove u donjem lijevom djelu trbuha. Bolovi su prestali za dva dana. Strašno sam umorna, grudi su mi narasle za broj, često mokrim, pogotovo noću, što nije bio slučaj do sada. Menstruaciju još nisam dobila. Kolike su šanse za trudnoću?

    Odgovoreno: 03. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu, takodjem vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #122936

    • Hvala vam na odgovoru! Napravila sam test i pozitivan je. Da li da napravim još jedan za sigurnost prije nego se naručim za pregled kod ginekologa?