Postovani, imam 15 godina. Pre 3 godine sam naglo smrsala i posle nekog vremena mi je skroz prestala menstruacija. Pre oko godinu dana, bila sam kod ginekologa, dao mi je tablete za vestacko pokretanje menstruacije i one su delovale taj prvi put ali posle toga, bez tableta, menstruacije nije bilo. Vadila sam i hormone i sa njima je sve uredu. Inace sada se zdravo hranim, normalne sam tezine i sve je sto se tice toga uredu. Takodje, otkad sam smrsala pa sve do sada grudi mi uopste nisu porasle, skoro da ih ni nemam. Da li je moguce da je razlog tome isti kao i razlog odsustva menstruacije? Svesna sam da sam naglim mrsavljenjem sve to poremetila ali sad pokusavam to da ispravim. Planiram posetu ginekologu ali bih volela da cujem i vase misljenje. Unapred hvala i puno pozdrava.

    Odgovoreno: 03. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno je doslo do privremeno hormonskog poremecaja, javite se vasem gineko, logu da preglada i da vam prepise terapiju koju treba malo duze da je primate (3-6 meseci) .