Postovani! Inace imam redovan menzes i nikad nisam imala nikakvih problema. . Ovaj mjesec menzes je trebao bit 22. 11 ali se 18. 11 pojavilo neobicno krvarenje, izgledalo je vise kao bijelo pranje ali krvavo. . Trajalo je sve do 22 kada sam i dobila menzes. . Bio je obilniji i bolniji nego inace. . Trajao je 6 dana. Medjutim sutradan mi se ponovo pojavilo ovo isto krvarenje u bijelom pranju i traje evo vec 4-5dana. . Stomak me po dnu zaboli na trenutke jako i iznenada i isto tako i prodje. . Ne znam sta je u pitanju, da li je sta opasno? Trenutno nisam u mogucnosti da posjetim ginekologa jer sam na putovanju u inozenstvu. . Molim za odgovor hvala

    Odgovoreno: 03. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Proverite hormonski status, takodje vam savetujem dauradite kolposkopski preglwed sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis &colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com