Poštovani doktore. Samo odgovorite sa da ili ne ako je potrebno. E ovako, ja i cura smo spavali zajedno, nije bio spolni odnos, imali smo oboje i gaće i odjeću, to je petting, i dok je ona bila na meni ja sam doživio vrhunac i malo mi je kao bila mokra odjeća, malo, i njoj je isto od toga bila malo mokra pa sad ona misli da može biti trudna nakon toga a ja vjerujem da ne može. Ja kaad sam doživio vrhunac ona je bila na meni još jedno 2-3 minute i onda je sišla i onda sam ja prešo nju dole da ljubim al sve preko odjeće odnosno pidžame, i ona je također doživila vrhunac ali je odmah nakon toga 4-5 minuta promijenila donje rublje za svaki slučaj, pa nas sad zanima da kad je ona doživila vrhunac, pa sad ona misli da je moja sperma dospila u njene gaćice što je svakako nemoguće jer joj je pidžama bila skoro pa nimalo mokra, meni je bila samo malo, i da li postoji ikakva mogućnost da ona može biti trudna. Ginekolog joj je rekao da 99% ne može ali da postoji mogućnost. Pa me zanima vaše stručno mišljenje. Dakle, da li postoji mogućnost da ona bude trudna?? Znam da vas svi smaraju sa ovim pitanjima i ako možete odgovorite mi samo sa da ili ne?? Jer će je samo ovo urazumiti vaše mišljenje. I ponavljam da je sve bilo preko odjeće. Dakle, postoji li mogućnost da ona može biti trudna? Također bih vas pitao nešto u vezi tableta dabroston. Ginekolog je to mojoj curi propisao da pije svaki dan u pola 11 ujutru, u pola 7 navečer i u pola 3 u noći da ubrza menstruaciju, to je počela piti od 20. 11, prestala je piti u ponedjeljak, prije 5 dana, menstruacija je trebala dobit 7. 11, prošli petak je bila kod drugog ginekologa i rekao joj je da joj je u sredini ciklusa, i da bi trebala dobit jučer ili danas, međutim ne osjeća još uvijek nikave bolove prije menstruacije tako da me zanima kad bi ona otprilike mogla dobit, bio je peting tu večer, pa nas sad brine kad će njoj otprilike doć menstruacija i da li će uopće doć, prestala je piti dabroston prije 5 dana. I ako je koristila tablete dabroston jel to znači da neće imati bolove prije menstruacije ili će opet imati? I ako se kojim slučajem ispostavi da je trudna može li se to ikako spriječit dok nije kasno i na koji način, uz pomoć nekih tableta ili?? Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 30. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122872

    • Poštovani doktore, devojka i ja smo imali odnos preko odeće to jest ona je bila na meni ja na njoj, trljali smo se medjutim njoj je to prvi put da ima nesto tako s nekim i poslednji put je dobila u krajem januara. Znaci nikad se nismo skidali goli ona misli da je moja sprema ostala na njenim gacama ja sam joj rekao da je to od nje samo mokro i svaki put kad je došlo do toga da završim ja sam se sklonio sa nje ili ona sa mene. Možete li mi reći šta može biti, da li može ostati trudna i zašto joj kasni toliko. Hvala unapred.

    • Dobar dan, da li je moguće ostati trudna za vrijeme menstruacije?