Postovani, moja menstruacija je pocela 18 novembra, trajala je pet dana, a imala sam odnos 24 i 26 novembra. Da li postoji mogucnost da sam trudna? I molim vas objasnite kako se racunaju plodni dani. . . Hvala vam! Srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 30. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Male su sanse da ste ztrudnili 7 & 9 das ciklusa, ako je vas hormonski status stabilan i vasa menstruacija na 28 dana vasa ovulacija treba da bude 13-14 dan ciklusa.