Imam 53 godine, menstruaciju nemam 6 godina, od 46-51 godine sam imala mirenu koju sam izvadila pre 1, 5 g. Na poslednjem uz endometrijum 5, 2 mm, papa ii, nemam nikakve simptome. Lekar je rekao da se razmotri opcija kiretaže, molim vaše mišljenje. Hvala

    Odgovoreno: 30. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, ne vidim razlog za eksplorativnu kiretazu ako nemate krvarenje ili druge smetnje, a pa ii grup, samo redovna uradite kontrolni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima na svakuh 6 meseci. .