Dobar dan, potreban mi je savet. . Poslednju menstruaciju sam imala 18. 10. A sada je 29. 11. Jos nisam dobila, trudnoca nije, nemam odnose, simptome imam bol u grudima. . Itd. . Tacnije danas mi se pojavio kao neki braonkasti sekret, mislim da to ne mogu nazvati menstruacijom. . Sumnjam da je u pitanju neki hormonski poremecaj? Zanima me vase misljenje. . . Hvala, sto ste tu da uvek posavetujete. . Pozdrav!

    Odgovoreno: 29. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status i da uradite uz pregled sada ili oko 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici.