Postovani, imam problem. Decko i ja imali smo odnos dan pred termin za menstruaciju, medjutim prilikom odnosa, pojavila se krv. Ja sam prvo pomislila da je to od mene, ali on kaze da je od njega, izgleda mu je pukla kozica. Nista ga ne boli sad, ali prilikom odnosa ga je zabolelo. Meni menstuacija sad kasni jedan dan. Menstruacija mi je u poslednjih nekoliko meseci bila redovna, na 28 dan. Zelim da pitam, da li je moguce da je on uneo tu krv u mene, i da je bilo potrebno vreme da ta krv izadje? Istusirala sam se 2h posle odnosa, i sutradan sam opet imala malo krvi, ali vrlo malo. . . I sad sam cista. Unapred se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 29. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vaseg partner da ga pregleda urolog ili dermatovenerolog, a vama savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.