Radila sam vaginalni i cervikalni bris i na rezultatu pise mp epitelne celije, gram pozitivne koke, pmn leukociti, gram pozitivni bacili, blastospore kp aerobnom kultivacijom nisu izolovane patogene celije, izolovana candida sp. Mozete li da mi pojasnite rezultat i da mi kazete da li se ovo tesko leci, i da li ima posledica?

    Odgovoreno: 28. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Imate mesovito infekcije, uradite kolposkopski pregled da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) , koju treba adekvatno leciti,.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com