Postovanje, imam jedan problem, imam 3 dece od kojih su mi sinovi blizanci 2001 god. I cerka 2006 god. U zadnjih nekoliko godina pokusavam sa suprugom da zatrudnim, nije isti suprug kao i sa orvom decom, ali uzalud, zaista sam ocajna, toliko zelim jos jedno dete, zamolila bih vas da mi pomognete, neznam u cemu moze da bude problem, oba puta sam se porodila carskim rezom. . . Hvala puno

    Odgovoreno: 27. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem da vas suprug uradi spermogram i spermokuturu, vama savatujem da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .