Postovani, molim vas za savet. Zadnji ciklus mi je bilo 29. 10. 2013, 18. 10. 2013 sam imala nezasticen odnos mozda i rizican. Imam 39 god. Dosad nisam imala nikakvih komplikacija (ginekoloskih) . Ciklus uvek imam redovno na 25-26 dana, do danas nisam dobila menstruaciju, samo nesto malo je braunkast dnevni ulozak, osecam male bolove u stomaku i spava mi se dosta. Da li sam ostala u drugom stanju? Kad je vreme da proverim sa testom? Molim vas za odgovor. Hvala.

    Odgovoreno: 26. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je vasa poslednji ciklus bio 29. 10. 2013 a nezasticen odnos ste imali 18. 11. 2013, znaci to je bio vas 21 dan ciklusa, onda su minimalne sanse da ste zatrudneli, uradite test za trudnocu ako vam izostane menstruacija.