Da li orgametril sme da se pije tokom mensturacije, lecim cistu? I da li moze neke posledice da izazove s obzirom da posle menstruacije moram da pijemo jos 30 za redom? Previse mi deluje, cista je 28mm

    Odgovoreno: 25. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Orgametril je dobar lek, ali on se ne koristi za vreme menstruacije, on se pije od 5-og dana ciklusa ili od 11 ili 12 ili 14 dan do 25 dan ciklusa, proverite sa vasim ginekologom od kada treba da ga pijete.