Postovanj, nisam sigurna dali znam izracunati plodne dane i kada mi je ovulacija pa vas molim da mi pomognete. Moje menstruacije su: 19. 09 17. 10 14. 11 molim vas da mi izracunate plodne dane i da mi kazete kada mi je ovulacija. Jos bih vas nesto zamolila, zanima me dali ovulacija traje cijeli dan ili samo nekoliko sati? Hvala.

    Odgovoreno: 26. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Zavisi od vaseg hormonskog status, u principu vasa ovulacija bi trebalo da bude oko 13-14 dan ciklusa, ovulacija traje oko 24-36 sati.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #122694

    • Htjela bi da vam se zahvalim jer mi svaki put odgovorite na pitanje u jako kratkom roku, podrzavam vas i pozdravljam: )