Postovani, pocela sam ovog meseca prvog dana krvarenja izazvanog escapelle da uzimam novynette. . . . I imala sam odnose, da li sam zasticena? I jos nesto. . . Menstruacija mi traje malo duze nego obicno, traje mi 9 dana, obicno mi traji 7, medjutim to naravno nije obilno ima samo po malo braonkastog sekreta kao da je to stara krv. . . Tako zadnja 2, 3 dana, kao kada mi se menstruacija zavrsava. Da li mozda zbog novynette menstruacija traje malo duze? Hvala unapred

    Odgovoreno: 25. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122678

    • Postovani, na redovnom ginekoloskom pregledu ustanovljena mi je na levom jajniku cista velicine 4cm. Da li je moguce da sam je osetila pod prstima kad sam opipala levi jajnik? Malo sam se zabrinula. Inace pijem vec drugi mesec cyclo proginovu. Hvala!